Kategorie D10C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  1.94 km, převýšení    40 m,  6 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 41 = 11:41:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 C 43 = 11:43:00 53178 Tahotná Markéta TRI 9950 C 45 = 11:45:00 neregistro 436422 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 47 = 11:47:00 neregistro 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 C 49 = 11:49:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 C 51 = 11:51:00 49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 53 = 11:53:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 55 = 11:55:00 8584 Šafránková Marie TZL 9999 C 57 = 11:57:00 neregistro 428244 Hrouzová Hana KRN 9754 C 59 = 11:59:00 neregistro 8583 Nešporová Alžběta TZL 0051 C 61 = 12:01:00 ......................... VAK C 63 = 12:03:00

Kategorie D10N

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    60 m,  7 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 428275 Nekorancová Tereza MOV 9952 C 3 = 11:03:00 neregistro 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 5 = 11:05:00 neregistro 8664 Foltýnová Markéta TRI 0050 C 7 = 11:07:00 51891 Sklenářová Marie ABR 9951 C 9 = 11:09:00 neregistro 433085 Zentrichová Daniela OTK C 11 = 11:11:00 neregistro 53756 Javorkova Monika NER C 13 = 11:13:00 neregistro 49315 Lipková Tereza TRI 0052 C 15 = 11:15:00 neregistro ? Svačinková Kateřina VRB C 17 = 11:17:00 neregistro 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 19 = 11:19:00 8585 Salaquardová Tereza TZL 9953 C 21 = 11:21:00 neregistro 428249 Bujoková Kateřina MOV 9953 C 23 = 11:23:00 neregistro 53138 Pilzová Michaela VIC 9954 C 25 = 11:25:00 neregistro 49381 Foltýnová Klára TRI 0051 C 27 = 11:27:00 ......................... VAK C 29 = 11:29:00

Kategorie D12C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.19 km, převýšení    70 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00 428262 Hulenková Nikola MOV 9851 C 4 = 11:04:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 6 = 11:06:00 352320 Pěčonková Veronika ZLH 9852 C 8 = 11:08:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 C 10 = 11:10:00 53684 Nedbalová Magdaléna KVS 9751 C 12 = 11:12:00 neregistro 53176 Cieslarová Lucie TRI 9851 C 14 = 11:14:00 neregistro 301591 Nykodýmová Bětka KRN 9752 C 16 = 11:16:00 52957 Fukalová Hana AOV 9850 C 18 = 11:18:00 436423 Pavlíčková Kristýna MOV 9752 C 20 = 11:20:00 8582 Kavánková Iva TZL 9753 C 22 = 11:22:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 C 24 = 11:24:00 neregistro ......................... VAK C 26 = 11:26:00 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C 28 = 11:28:00 ? Troblová Pavlína SSU C 30 = 11:30:00 neregistro 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 C 32 = 11:32:00 420411 Kadaňková Hana ROV 9750 C 34 = 11:34:00 232323 Šafářová Nikole OOP 9850 C 36 = 11:36:00 neregistro 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 C 38 = 11:38:00 416128 Kaszperydysová Petra TRI 9758 C 40 = 11:40:00 352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 C 46 = 11:46:00 neregistro 331363 Novotná Klára ZLH 9851 C 48 = 11:48:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 50 = 11:50:00 428280 Hálková Klára UOL 9754 C 52 = 11:52:00 428222 Zapletalová Aneta KRN 9595 C 54 = 11:54:00 8581 Chovancová Zuzana TZL 9754 C 56 = 11:56:00 436425 Lipinová Kateřina MOV 9753 C 58 = 11:58:00 neregistro 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C 60 = 12:00:00 ......................... VAK C 62 = 12:02:00

Kategorie D14C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.15 km, převýšení   105 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 11:32:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 B 34 = 11:34:00 53689 Nedbalová Lucie KVS 9553 C 36 = 11:36:00 neregistro 49461 Petrželková Monika BFM 9651 C 38 = 11:38:00 303253 Fukalová Martina AOV 9550 B 40 = 11:40:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 B 42 = 11:42:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 C 44 = 11:44:00 416092 Křupková Eva KVS 9552 C 46 = 11:46:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 48 = 11:48:00 207821 Grulichová Lucie JPV 9677 C 50 = 11:50:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 C 52 = 11:52:00 neregistro 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 54 = 11:54:00 416068 Gračková Alena LCE 9652 B 56 = 11:56:00 51529 Macečková Veronika KVS 9551 C 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00

Kategorie D16C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.86 km, převýšení   130 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 2 = 11:02:00 232144 Chudová Nela VRB 9472 C 4 = 11:04:00 neregistro 49327 Haltofová Eva TRI 9453 B 6 = 11:06:00 49451 Skurková Vendula BFM 9353 C 8 = 11:08:00 301574 Vítková Lucie PTE 9474 C 10 = 11:10:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 B 12 = 11:12:00 ? Jarošová Ludmila VRB 9350 C 14 = 11:14:00 ......................... VAK C 16 = 11:16:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 C 18 = 11:18:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 20 = 11:20:00 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B 22 = 11:22:00 51962 Locku Barbora VRB 9373 C 24 = 11:24:00 301560 Švecová Hana UOL 9451 B 26 = 11:26:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 28 = 11:28:00 361903 Jeřábková Zuzana OOL 9453 C 30 = 11:30:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 C 32 = 11:32:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 C 34 = 11:34:00 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 C 36 = 11:36:00 neregistro 49454 Srubková Andrea BFM 9452 C 38 = 11:38:00 232105 Slezáková Pavla VRB 9371 C 40 = 11:40:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B 42 = 11:42:00 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00

Kategorie D18C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.06 km, převýšení   135 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49328 Mizerová Monika TRI 9250 C 58 = 11:58:00 331143 Christovová Neli SKM 9151 C 60 = 12:00:00 301561 Janečková Adriana CEL 9161 A 62 = 12:02:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B 64 = 12:04:00 44760 Byrdy Urszula POL C 66 = 12:06:00 neregistro 53887 Kršáková Marie VIC 9191 C 68 = 12:08:00 neregistro 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 70 = 12:10:00 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 72 = 12:12:00 ......................... VAK C 74 = 12:14:00 336722 Nováková Anežka AOV 9251 C 76 = 12:16:00 352312 Grulichová Helena JPV 9292 C 78 = 12:18:00 49378 Mlčochová Alice TRI 9251 A 80 = 12:20:00 253378 Hrubanová Kateřina SKM 9152 C 82 = 12:22:00

Kategorie D20C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  5.73 km, převýšení   235 m, 16 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53294 Prokopová Bětka TRI 8951 B 114 = 12:54:00 49392 Pospíšilová Martina SOP 9051 C 116 = 12:56:00 53889 Kršáková Veronika VIC 9090 C 118 = 12:58:00 neregistro 352319 Rišková Diana ZLH 8950 C 120 = 13:00:00 ......................... VAK C 122 = 13:02:00

Kategorie D21C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  5.73 km, převýšení   235 m, 16 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 80 = 12:20:00 995815 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 82 = 12:22:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 84 = 12:24:00 49323 Tkadlečková Hana OOP 8151 C 86 = 12:26:00 neregistro 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 88 = 12:28:00 neregistro 49482 Strakošová Petra SFM 7351 C 90 = 12:30:00 232113 Klajblová Kristýna TBM 8555 C 92 = 12:32:00 52646 Kozlíková Veronika KRN 7753 C 94 = 12:34:00 ......................... VAK C 96 = 12:36:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 98 = 12:38:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 R 100 = 12:40:00 49395 Latochová Kateřina TRI 8850 C 102 = 12:42:00 53394 Najbrtová Veronika KVS 8651 C 104 = 12:44:00 416079 Kavanová Elena SKM 9090 B 106 = 12:46:00 5591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C 108 = 12:48:00 52645 Beranová Lenka KRN 7656 C 110 = 12:50:00 ......................... VAK C 112 = 12:52:00

Kategorie D35C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.26 km, převýšení   140 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 67 = 12:07:00 ? Janečková Marta JPV 6665 C 69 = 12:09:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 71 = 12:11:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 73 = 12:13:00 51917 Kiprá Zdena SBR 6550 C 75 = 12:15:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 77 = 12:17:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 79 = 12:19:00 52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C 81 = 12:21:00 8716 Procházková Martina SOP 7351 C 83 = 12:23:00 7864 Maliňáková Eva KVS 6551 C 85 = 12:25:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 87 = 12:27:00 410794 Řehová Renata BFM 7151 C 89 = 12:29:00 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 91 = 12:31:00 ......................... VAK C 93 = 12:33:00 428258 Glacová Petra MOV 7353 C 95 = 12:35:00 neregistro 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 97 = 12:37:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 99 = 12:39:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 101 = 12:41:00 neregistro 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 103 = 12:43:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 105 = 12:45:00 neregistro 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 107 = 12:47:00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 109 = 12:49:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 111 = 12:51:00 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 113 = 12:53:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 115 = 12:55:00 ......................... VAK C 117 = 12:57:00

Kategorie D40C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.26 km, převýšení   140 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 3 = 11:03:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 5 = 11:05:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 7 = 11:07:00 361997 Jeřábková Jana OOL 6954 C 9 = 11:09:00 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C 11 = 11:11:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 13 = 11:13:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 15 = 11:15:00 515500 Nováková Jana AOV 6851 C 17 = 11:17:00 49400 Opletalová Blanka TRI 6755 C 19 = 11:19:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 21 = 11:21:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 25 = 11:25:00

Kategorie D45C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.24 km, převýšení   100 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 53 = 11:53:00 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 55 = 11:55:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 57 = 11:57:00 51526 Zapletalová Miroslava KVS 6152 C 59 = 11:59:00 neregistro 52623 Hrouzová Alena KRN 5951 C 61 = 12:01:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 63 = 12:03:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 65 = 12:05:00 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 67 = 12:07:00 ......................... VAK C 69 = 12:09:00

Kategorie D50C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.24 km, převýšení   100 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 37 = 11:37:00 53686 Trávníčková Jitka KVS 5651 C 39 = 11:39:00 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 41 = 11:41:00 416091 Hudziecková Danuta KVS 5751 C 43 = 11:43:00 neregistro

Kategorie D55C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.48 km, převýšení    90 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 75 = 12:15:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 77 = 12:17:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 79 = 12:19:00 8882 Vlachová Renata VOV 4450 C 81 = 12:21:00 301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 83 = 12:23:00 232523 Piskořová Klaudie OOP 4751 C 85 = 12:25:00

Kategorie H10C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  1.96 km, převýšení    40 m,  7 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331753 Láznička Václav TZL 9901 C 10 = 11:10:00 8657 Lysek Filip TRI 9901 C 12 = 11:12:00 neregistro 253366 Gračka Radek LCE 9902 C 14 = 11:14:00 ? Havlíček Marek ASU 0046 C 16 = 11:16:00 neregistro 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 18 = 11:18:00 253805 Janečka Viktor JPV 9917 C 20 = 11:20:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 22 = 11:22:00 neregistro 53123 Vašička Vilém VIC 9904 C 24 = 11:24:00 neregistro 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 28 = 11:28:00 237601 Bencúr Juraj LCE 9901 C 30 = 11:30:00 52200 Dvorský Boris SKM 9324 C 32 = 11:32:00 neregistro 53830 Sedláček Jan HLV 9927 C 34 = 11:34:00 ? Berka Jakub KRN 9901 C 36 = 11:36:00 neregistro 51885 Bobocký Roman ABR 9904 C 38 = 11:38:00 neregistro 428266 Mikula Josef MOV 0001 C 40 = 11:40:00 neregistro 8586 Borýsek Daniel TZL 9903 C 42 = 11:42:00 49355 Holesz Sebastián TRI 9902 C 44 = 11:44:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 C 46 = 11:46:00 neregistro

Kategorie H10N

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    60 m,  7 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51171 Hulenka Lukáš MOV 0101 C 51 = 11:51:00 neregistro 428272 Gola Denis BFM 9808 C 53 = 11:53:00 neregistro 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 C 55 = 11:55:00 neregistro 301297 Kaděra Vojta HAV 0000 C 57 = 11:57:00 361955 Hrubý Jaroslav AOV 9901 C 59 = 11:59:00 436424 Glac Filip MOV 9902 C 61 = 12:01:00 neregistro ......................... VAK C 63 = 12:03:00 51174 Dymáček František MOV 9901 C 65 = 12:05:00 neregistro 49468 Kaňák Michal BFM 9901 C 67 = 12:07:00 neregistro 433084 Zentrich Dušan OTK C 69 = 12:09:00 neregistro 428276 Pavlíček Patrik MOV 0002 C 71 = 12:11:00 neregistro

Kategorie H12C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.46 km, převýšení   100 m,  8 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436421 Míček Filip MOV 9802 C 3 = 11:03:00 ? Petrek Jan KRN 9801 C 5 = 11:05:00 8670 Raab Jakub TRI 9805 C 7 = 11:07:00 neregistro 428283 Pytel Jan BFM 9806 C 9 = 11:09:00 neregistro 8587 Ceniga Jiří TZL 9702 C 11 = 11:11:00 ......................... VAK C 13 = 11:13:00 428248 Cahlík Vojtěch KRN 9603 C 15 = 11:15:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 C 17 = 11:17:00 224902 Hedrich Jan SSU C 19 = 11:19:00 neregistro ? Hladký Tadeáš KRN 9505 C 21 = 11:21:00 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C 23 = 11:23:00 428227 Padrta Pavel MOV 9701 C 25 = 11:25:00 428271 Lepík Marek BFM 9803 C 27 = 11:27:00 neregistro 352333 Vystavěl Ondřej JPV 9807 C 29 = 11:29:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 C 31 = 11:31:00 ? Paluba Matyáš KRN 9707 C 33 = 11:33:00 neregistro 52544 Kašpar Jakub ASU 9747 C 35 = 11:35:00 8591 Mikel David TZL 9703 C 37 = 11:37:00 345895 Pravda Vojtěch SBR 9801 C 39 = 11:39:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 C 41 = 11:41:00 428209 Božoň Radek BFM 9804 C 43 = 11:43:00 neregistro ? Hladký Ondřej KRN 9504 C 45 = 11:45:00 428221 Mikula Luboš MOV 9702 C 47 = 11:47:00 neregistro 232529 Palzer Vít OOP 9701 C 49 = 11:49:00 219219 Sedláček Ondřej HLV 9732 C 51 = 11:51:00 53685 Pechal Petr KVS 9802 C 53 = 11:53:00 neregistro 336733 Novák Pavel AOV 9801 C 55 = 11:55:00 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 57 = 11:57:00 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 59 = 11:59:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00 49312 Cymorek František TRI 9806 C 63 = 12:03:00 neregistro 8593 Šiška Petr TZL 9801 C 65 = 12:05:00 49456 Fialka Jan BFM 9802 C 67 = 12:07:00 neregistro 436420 Kutnohorský David MOV 9804 C 69 = 12:09:00 neregistro ? Novák Petr KRN 9802 C 71 = 12:11:00 neregistro

Kategorie H14C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   110 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 28 = 11:28:00 52464 Dumbrovský Michal UOL 9601 C 30 = 11:30:00 neregistro 352342 Fajkus Radim JPV 9509 C 32 = 11:32:00 426400 Chovanec David TZL 9502 B 34 = 11:34:00 253116 Valouch David SOP 9501 B 36 = 11:36:00 232399 Troup Štěpán MOV 9603 C 38 = 11:38:00 8595 Saiu Matěj TZL 9603 C 40 = 11:40:00 49384 Ostruszka David TRI 9502 C 42 = 11:42:00 416082 Dvorský Petr SKM 9601 C 44 = 11:44:00 53400 Burkart David VIC 9602 C 46 = 11:46:00 neregistro 232358 Klein Jakub OOP 9501 C 48 = 11:48:00 515437 Wágner Jakub AOV 9501 C 50 = 11:50:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 C 52 = 11:52:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 C 54 = 11:54:00 ......................... VAK C 56 = 11:56:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 B 58 = 11:58:00 416034 Kunz Jan BBM 9601 C 60 = 12:00:00 8588 Dlabaja Štěpán TZL 9549 C 62 = 12:02:00 neregistro 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 64 = 12:04:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 B 66 = 12:06:00 887629 VÉBR Dominik HAV 9404 C 68 = 12:08:00 neregistro 2000222 Chmelař Martin JPV 9505 B 70 = 12:10:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 72 = 12:12:00 8594 Turna Matyáš TZL 9602 C 74 = 12:14:00 8727 Svoboda František SOP 9601 C 76 = 12:16:00 52999 Míček Dominik MOV 9501 B 78 = 12:18:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 C 80 = 12:20:00 53821 Krajcar Ivo SKM 9501 B 82 = 12:22:00 8589 Horsák Zdeněk TZL 9504 C 84 = 12:24:00 ......................... VAK C 86 = 12:26:00

Kategorie H16C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.45 km, převýšení   165 m, 12 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 44 = 11:44:00 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 C 46 = 11:46:00 53683 Opěla Robin KVS 9303 C 48 = 11:48:00 428288 Gelnar Petr KRN 9404 C 50 = 11:50:00 352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C 52 = 11:52:00 410795 Řeha Tomáš BFM 9402 C 54 = 11:54:00 330655 Láznička Jan TZL 9405 B 56 = 11:56:00 224905 Šincl Jiří SSU 9404 C 58 = 11:58:00 neregistro 232419 Troup Matěj MOV 9402 B 60 = 12:00:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 62 = 12:02:00 232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 64 = 12:04:00 53384 Spitzer Tadeáš SVS 9301 C 66 = 12:06:00 352319 Kvapil Ladislav ZLH 9301 C 68 = 12:08:00 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 70 = 12:10:00 ......................... VAK C 72 = 12:12:00 416089 Žemlík Daniel KVS 9401 C 74 = 12:14:00 49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B 76 = 12:16:00 53121 Kratochvíl Jindřich VIC 9412 C 78 = 12:18:00 neregistro 416144 Korčák Jakub TZL 9403 B 80 = 12:20:00 53791 Sukeník Mojmír KRN 9301 C 82 = 12:22:00 420402 Hálek Matěj UOL 9311 C 84 = 12:24:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 86 = 12:26:00 49492 Mutina Václav BFM 9301 C 88 = 12:28:00 301698 Horvát Petr SSU 9442 B 90 = 12:30:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B 92 = 12:32:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 94 = 12:34:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 96 = 12:36:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 98 = 12:38:00 53694 Osička Vít KVS 9302 C 100 = 12:40:00 ......................... VAK C 102 = 12:42:00

Kategorie H18C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  6.15 km, převýšení   235 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8786 Kiedroň Michal TRC 9101 C 15 = 11:15:00 52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 17 = 11:17:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 21 = 11:21:00 53823 Dvorský Václav SKM 9101 C 23 = 11:23:00 51453 Kiedroň Martin TRC 9201 C 25 = 11:25:00 49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 27 = 11:27:00 301583 Seitler Milan ASU 9148 B 29 = 11:29:00 246835 Matuš Martin TZL 9102 B 31 = 11:31:00 232171 Probosz Jan HAV 9202 C 33 = 11:33:00 8772 Kostka Jakub TRC 9103 B 35 = 11:35:00 303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B 37 = 11:37:00 53673 Žemlík Boleslav KVS 9101 B 39 = 11:39:00 ......................... VAK C 41 = 11:41:00 52945 Fousek Jan AOV 9101 B 43 = 11:43:00 8782 Kohutek Tomáš TRC 9202 B 45 = 11:45:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 B 47 = 11:47:00

Kategorie H20C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  8.09 km, převýšení   395 m, 22 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:04:00 920689 Suchý Matěj ASU 8942 C 6 = 11:06:00 51956 Šnajdr Jakub VRB 9001 C 8 = 11:08:00 8769 Szturc Jan TRC 9003 B 10 = 11:10:00 49429 Opletal Jan HAV 9000 B 12 = 11:12:00 ? Knotek Ondřej ZLH 9003 C 14 = 11:14:00 neregistro 246838 Beran Jan TZL 9016 B 16 = 11:16:00 232102 Válek Filip VRB 8906 A 18 = 11:18:00 920692 Legerski Martin ASU 9003 C 20 = 11:20:00 neregistro ......................... VAK C 22 = 11:22:00

Kategorie H21C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  8.09 km, převýšení   395 m, 22 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Otta Jakub JES 7601 C 60 = 12:00:00 52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C 62 = 12:02:00 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 C 64 = 12:04:00 neregistro 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 66 = 12:06:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 68 = 12:08:00 neregistro 8796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C 70 = 12:10:00 8933 Černoch Karel TZL 6835 C 72 = 12:12:00 ......................... VAK C 74 = 12:14:00 51317 Navrátil Marek KYL 7100 C 76 = 12:16:00 762400 Marek Martin VIC 7624 C 78 = 12:18:00 neregistro ......................... VAK C 80 = 12:20:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 82 = 12:22:00 neregistro 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 84 = 12:24:00 232107 Preissler Adam HAV 8608 C 86 = 12:26:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 88 = 12:28:00 52704 Trčka Jan LCE 8202 C 90 = 12:30:00 232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 92 = 12:32:00 49474 Sklenář Jan AOP 8701 C 94 = 12:34:00 neregistro 49351 Daněk Jiří SOP 7101 C 96 = 12:36:00 52534 Žák Martin JPV 9009 C 98 = 12:38:00 neregistro ......................... VAK C 100 = 12:40:00 49854 Rapant Jaroslav JZL 5501 C 102 = 12:42:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 104 = 12:44:00 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 106 = 12:46:00 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 108 = 12:48:00 neregistro 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 110 = 12:50:00 361970 Beňo Martin SOP 7708 C 112 = 12:52:00 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 114 = 12:54:00 428264 Borunský Tomáš JAM 7400 C 116 = 12:56:00 ......................... VAK C 118 = 12:58:00

Kategorie H21K

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  5.44 km, převýšení   215 m, 14 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52487 Stoklasa Bohumil PLU 8417 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 51912 Vodička Luděk SBR 7705 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 48 = 11:48:00

Kategorie H35C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  5.54 km, převýšení   200 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 59 = 11:59:00 410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 61 = 12:01:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 63 = 12:03:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 65 = 12:05:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 67 = 12:07:00 229388 Pavlík Radek ASU 6849 C 69 = 12:09:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 71 = 12:11:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 73 = 12:13:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 75 = 12:15:00 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 77 = 12:17:00 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 79 = 12:19:00 ......................... VAK C 81 = 12:21:00 515066 VÉBR Radek HAV 7103 C 83 = 12:23:00 neregistro 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 85 = 12:25:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 87 = 12:27:00 428300 Řeha Tomáš BFM 6702 C 89 = 12:29:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 91 = 12:31:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 93 = 12:33:00 ......................... VAK C 95 = 12:35:00 301221 Koláček Pavel HAV 6402 C 97 = 12:37:00 ......................... VAK C 99 = 12:39:00 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 101 = 12:41:00 49487 Bernatík Aleš SFM 7201 C 103 = 12:43:00 53368 Láznička Robert TZL 6309 C 105 = 12:45:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 107 = 12:47:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 109 = 12:49:00 neregistro 330673 Koutný Marek OTK 7301 C 111 = 12:51:00 neregistro 301252 Polák Petr SOP 7003 C 113 = 12:53:00 neregistro 8788 Trojek Jakub TRC 6400 C 115 = 12:55:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 117 = 12:57:00 ......................... VAK C 119 = 12:59:00

Kategorie H40C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  5.54 km, převýšení   200 m, 13 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 11:10:00 53688 Černík Milan KVS 6501 C 12 = 11:12:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 14 = 11:14:00 53682 Žemlík Radim KVS 6401 C 16 = 11:16:00 8656 Kantor Roman TRI 6501 C 18 = 11:18:00 361946 Jeřábek Petr OOL 6702 C 20 = 11:20:00 53698 Kaloč Vítězslav KVS 5904 C 22 = 11:22:00 330683 Kavan Luboš SKM 6301 C 24 = 11:24:00 7866 Osička Marek KVS 6502 C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 28 = 11:28:00

Kategorie H45C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.29 km, převýšení   175 m, 12 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 11:31:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 33 = 11:33:00 52622 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 35 = 11:35:00 51527 Šebela Bedřich KVS 5801 C 37 = 11:37:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 39 = 11:39:00 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 41 = 11:41:00 53390 Kadaňka Petr ROV 6002 C 43 = 11:43:00 421854 Vaňák Milan OOL 6204 C 45 = 11:45:00 7854 Bucký Josef ABR 6001 C 47 = 11:47:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 49 = 11:49:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 51 = 11:51:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 53 = 11:53:00 52441 Janošík Antonín UOL 5201 C 55 = 11:55:00 ......................... VAK C 57 = 11:57:00 51882 Kolář Rudolf ASU 6301 C 59 = 11:59:00 neregistro 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 61 = 12:01:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 63 = 12:03:00 51530 Chalupa Tomáš KVS 5501 C 65 = 12:05:00 8660 Prokop Lubomír TRI 6001 C 67 = 12:07:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 69 = 12:09:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 71 = 12:11:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 73 = 12:13:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 75 = 12:15:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 77 = 12:17:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 79 = 12:19:00 49897 Kadaňka Jiří ROV 6001 C 81 = 12:21:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 83 = 12:23:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 85 = 12:25:00 301232 Volný Jiří SOP 5601 C 87 = 12:27:00 neregistro 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 89 = 12:29:00 53681 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 91 = 12:31:00 ......................... VAK C 93 = 12:33:00

Kategorie H50C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  4.29 km, převýšení   175 m, 12 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 53386 Čech Přemysl SVS 5901 C 3 = 11:03:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 5 = 11:05:00 53352 Štípek Rostislav TZL 5702 C 7 = 11:07:00 53805 Pohořalý Jiří OTK 3807 C 9 = 11:09:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 11 = 11:11:00 49321 Tkadleček Milan OOP 5600 C 13 = 11:13:00 neregistro 301227 Kotas Pavel HAV 5501 C 15 = 11:15:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 17 = 11:17:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00

Kategorie H55C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.53 km, převýšení   175 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 27 = 11:27:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 29 = 11:29:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 31 = 11:31:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 33 = 11:33:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 35 = 11:35:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 37 = 11:37:00 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 39 = 11:39:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 41 = 11:41:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 43 = 11:43:00 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 45 = 11:45:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 47 = 11:47:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 49 = 11:49:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 51 = 11:51:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00

Kategorie H60C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.53 km, převýšení   175 m, 11 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53860 Žemlík Jan TZL 4325 C 77 = 12:17:00 ......................... VAK C 79 = 12:19:00 362806 Pietrzykowski Wladyslav POL C 81 = 12:21:00 neregistro 60867 Žemlík Ivan SVS 3801 C 83 = 12:23:00 ? Blimke Roman POL C 85 = 12:25:00 neregistro

Kategorie H65C

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  3.08 km, převýšení   100 m, 10 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:04:00 53807 Tomášek František OTK 2503 C 6 = 11:06:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 8 = 11:08:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 10 = 11:10:00 426383 Šidla Jiří OTK 4001 C 12 = 11:12:00 neregistro 52529 Čermák Miloslav UOL 4101 C 14 = 11:14:00 49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 16 = 11:16:00 53329 Panovec Zbislav OTK 3617 C 18 = 11:18:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00

Kategorie HDR

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    60 m,  6 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ? Austera Filip NER C 0 = 11:00:00 neregistro 416066 Bencúr Eliáš LCE 0301 C 0 = 11:00:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 0 = 11:00:00 49377 Bilko Jiří TRI 0001 C 0 = 11:00:00 53180 Bilková Kateřina TRI 0351 C 0 = 11:00:00 neregistro 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 0 = 11:00:00 416126 Chlebiková Zuzana TRI 0150 C 0 = 11:00:00 53000 Danysová Martina MOV 0551 C 0 = 11:00:00 neregistro 49396 Filipek Sebastián TRI 0002 C 0 = 11:00:00 neregistro 52292 Golik Vojtěch TRI 0301 C 0 = 11:00:00 neregistro 49322 Haltofová Dana TRI 0151 C 0 = 11:00:00 ? Hrubý Martin AOV 0001 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Hálková Eliška UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 331534 Klíma Robert OTK C 0 = 11:00:00 neregistro 410791 Kubiczková Hana BFM 0052 C 0 = 11:00:00 neregistro 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 0 = 11:00:00 neregistro 425422 Kůstková Barbora VIC 0259 C 0 = 11:00:00 neregistro 49476 Leciánová Veronika OOP 0050 C 0 = 11:00:00 49409 Navrátilová Alice ODR C 0 = 11:00:00 neregistro 426381 Panovcová Anita OTK 0351 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Prudík Lukáš ASU 0047 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Pěčonka Zdeněk ZLH 0201 C 0 = 11:00:00 neregistro 433081 Sedlecká Anna OTK C 0 = 11:00:00 neregistro 53332 Slíva Martin JZL 01 C 0 = 11:00:00 neregistro 53802 Slívová Anna JZL 05 C 0 = 11:00:00 neregistro 49488 Spratek Adam SFM 0202 C 0 = 11:00:00 52294 Tománek Lukáš STE C 0 = 11:00:00 neregistro 53293 Topalidisová Nicole TRI 0053 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Vašinková Halka ZLH 0251 C 0 = 11:00:00 neregistro 515037 Vizovjan VIC C 0 = 11:00:00 neregistro 515058 VÉBR Tomáš HAV 0200 C 0 = 11:00:00 neregistro

Kategorie P3

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  2.44 km, převýšení    65 m,  9 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 26 = 11:26:00 301231 Ševčík Jiří VRB C 28 = 11:28:00 neregistro 52938 Proske Pavel AOV 6001 C 30 = 11:30:00 ? Cholastová Eva KRN 8585 C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 49406 Šperlík Josef ODR 5500 C 36 = 11:36:00 ? Kunzová Karolína AOP 8751 C 38 = 11:38:00 neregistro ? Svec Jaromir NER C 40 = 11:40:00 neregistro ......................... VAK C 42 = 11:42:00 ? HOLÝ Michal HAV C 44 = 11:44:00 neregistro 301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 46 = 11:46:00 ? Antonín Sedláček ZLH 0000 C 48 = 11:48:00 neregistro ......................... VAK C 50 = 11:50:00 ? Kadaňková Eva ROV C 52 = 11:52:00 neregistro 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 54 = 11:54:00 ? Svačinková Jitka VRB C 56 = 11:56:00 neregistro 426382 Koutná Helena OTK C 58 = 11:58:00 neregistro ......................... VAK C 60 = 12:00:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 62 = 12:02:00 425424 Zámorská Yvona VIC 6555 C 64 = 12:04:00 neregistro 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 66 = 12:06:00 ......................... VAK C 68 = 12:08:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 70 = 12:10:00 ......................... VAK C 72 = 12:12:00 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 74 = 12:14:00 ......................... VAK C 76 = 12:16:00 53380 Sasýnová Radka ZVS 7750 C 78 = 12:18:00 ......................... VAK C 80 = 12:20:00 361945 Hrubý Miroslav AOV 7301 C 82 = 12:22:00 301205 Ševčíková Monika VRB C 84 = 12:24:00 neregistro 52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C 86 = 12:26:00 49336 Šumšalová Kristýna ODR 8550 C 88 = 12:28:00 ......................... VAK C 90 = 12:30:00

Kategorie P6

25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   175 m, 14 kontrol           tištěno 23.04.2009   12:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 18 = 11:18:00 52936 Proske Petr AOV 8803 C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 53323 Zentrich David OTK C 24 = 11:24:00 neregistro ......................... VAK C 26 = 11:26:00 53857 Pilz Marcel VIC 6710 C 28 = 11:28:00 neregistro ......................... VAK C 30 = 11:30:00 52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 36 = 11:36:00 ......................... VAK C 38 = 11:38:00 51519 Spitzer Lukáš SVS 8102 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 5594 Javorkova Katka NER C 46 = 11:46:00 neregistro ......................... VAK C 48 = 11:48:00 8648 Kozelský Miroslav KRN 7801 C 50 = 11:50:00 ......................... VAK C 52 = 11:52:00 52956 Kramarenko Petr AOV 8805 C 54 = 11:54:00 433082 Müller Libor OTK C 56 = 11:56:00 neregistro ......................... VAK C 58 = 11:58:00