25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
HDR      2.50 km, 60 m, 6 kontrol
protokol  výsledky                         K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       cíl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Panovcová Anita            20.47   2.40/ 9   7.08/ 5   9.29/ 2  11.12/ 1  16.23/ 1  19.07/ 1  20.47/ 1
    OTK0351 C Jiskra Otrokovice        2.40/ 9   4.28/ 9   2.21/ 2   1.43/ 5   5.11/ 8   2.44/ 4   1.40/25

 2. Chlebiková Zuzana          21.03   2.00/ 3   8.00/13  11.04/11  12.42/ 8  17.13/ 3  19.49/ 2  21.03/ 2
    TRI0150 C TJ TŽ Třinec             2.00/ 3   6.00/21   3.04/ 6   1.38/ 2   4.31/ 2   2.36/ 3   1.14/10

 3. Sedlecká Anna              21.37   2.49/11   7.27/10  10.20/ 6  12.05/ 3  17.09/ 2  19.57/ 3  21.37/ 3
    OTK     C Jiskra Otrokovice        2.49/11   4.38/10   2.53/ 5   1.45/ 6   5.04/ 6   2.48/ 5   1.40/25

 4. Bilko Jiří                 21.53   1.26/ 1   4.10/ 1   5.55/ 1  14.58/12  18.27/ 9  20.47/ 4  21.53/ 4
    TRI0001 C TJ TŽ Třinec             1.26/ 1   2.44/ 1   1.45/ 1   9.03/40   3.29/ 1   2.20/ 1   1.06/ 3

 5. Klíma Robert               22.22   3.02/14   7.27/10  10.56/10  12.35/ 7  17.27/ 5  20.49/ 5  22.22/ 5
    OTK     C Jiskra Otrokovice        3.02/14   4.25/ 7   3.29/13   1.39/ 4   4.52/ 4   3.22/11   1.33/22

 6. Broda Aleš                 22.23   2.22/ 5   7.44/12  10.05/ 4  11.43/ 2  17.22/ 4  20.55/ 6  22.23/ 6
    SFM0201 C Sokol Frýdek - Místek    2.22/ 5   5.22/16   2.21/ 2   1.38/ 2   5.39/13   3.33/15   1.28/19

 7. Bruková Magda              22.51   2.30/ 6   6.07/ 3  12.24/12  14.20/11  19.15/12  21.38/ 8  22.51/ 7
    NER     C                          2.30/ 6   3.37/ 3   6.17/23   1.56/ 8   4.55/ 5   2.23/ 2   1.13/ 9

 8. Leciánová Veronika         23.05   2.12/ 4   7.11/ 6  10.33/ 7  12.34/ 6  18.25/ 8  21.50/10  23.05/ 8
    OOP0050 C TJ Opava                 2.12/ 4   4.59/13   3.22/ 9   2.01/10   5.51/15   3.25/14   1.15/11

 9. Boczková Tereza            23.21   2.36/ 8   6.44/ 4  10.12/ 5  12.15/ 4  18.14/ 7  21.38/ 8  23.21/ 9
    MOV     C SKOB Ostrava             2.36/ 8   4.08/ 5   3.28/12   2.03/11   5.59/16   3.24/12   1.43/27

10. Haltof Adam                23.23   2.35/ 7   7.24/ 8  10.47/ 9  12.44/10  18.03/ 6  21.27/ 7  23.23/10
    TRI0301 C TJ TŽ Třinec             2.35/ 7   4.49/12   3.23/10   1.57/ 9   5.19/ 9   3.24/12   1.56/29

11. Janošová Markéta           23.51   2.59/13   7.25/ 9  10.39/ 8  12.43/ 9  18.45/10  22.04/11  23.51/11
    MOV     C SKOB Ostrava             2.59/13   4.26/ 8   3.14/ 8   2.04/12   6.02/17   3.19/10   1.47/28

12. Tvardek Vojtěch            24.17   2.57/12   7.14/ 7   9.49/ 3  12.31/ 5  18.48/11  23.12/12  24.17/12
    HAV     C SKOB Baník Havířov       2.57/12   4.17/ 6   2.35/ 4   2.42/16   6.17/19   4.24/20   1.05/ 1

13. Bialožyt Marek             25.40   3.20/16  10.03/21  13.09/14  15.40/14  21.08/13  24.13/13  25.40/13
    NER     C                          3.20/16   6.43/22   3.06/ 7   2.31/14   5.28/12   3.05/ 7   1.27/16

14. Spratek Adam               27.47   3.53/21   9.34/18  13.06/13  17.10/15  22.58/14  26.37/14  27.47/14
    SFM0202 C Sokol Frýdek - Místek    3.53/21   5.41/19   3.32/14   4.04/26   5.48/14   3.39/16   1.10/ 7

15. Vébr Tomáš                 27.48   3.44/20   8.30/15  15.15/18  18.35/17  23.45/15  26.43/15  27.48/15
    HAV0200 C SKOB Baník Havířov       3.44/20   4.46/11   6.45/25   3.20/20   5.10/ 7   2.58/ 6   1.05/ 1

16. Bencúr Eliáš               30.14   3.59/23   9.35/19  13.18/15  15.35/13  24.19/16  28.43/16  30.14/16
    LCE0301 C TJ Slovan Luhačovice     3.59/23   5.36/17   3.43/15   2.17/13   8.44/29   4.24/20   1.31/20

17. Poláková Lenka             31.36   3.56/22   9.12/17  20.05/25  21.51/22  27.18/20  30.24/18  31.36/17
    SOP     C TJ Slezan Opava          3.56/22   5.16/14  10.53/33   1.46/ 7   5.27/10   3.06/ 8   1.12/ 8

18. Bernatíková Hana           31.39   3.06/15  10.30/22  15.52/19  19.47/19  26.45/19  30.31/19  31.39/18
    SFM0251 C Sokol Frýdek - Místek    3.06/15   7.24/26   5.22/19   3.55/23   6.58/21   3.46/17   1.08/ 4

19. Haltofová Dana             31.46   4.01/24   9.56/20  14.22/16  17.32/16  24.31/17  30.15/17  31.46/19
    TRI0151 C TJ TŽ Třinec             4.01/24   5.55/20   4.26/17   3.10/19   6.59/22   5.44/29   1.31/20

20. Navrátilová Alice          32.27   3.42/19   8.58/16  14.41/17  20.35/20  27.36/22  30.53/20  32.27/20
    ODR     C SKOB Odry                3.42/19   5.16/14   5.43/21   5.54/35   7.01/23   3.17/ 9   1.34/23

21. Slíva Martin               36.38   4.44/28  13.05/26  17.20/20  21.20/21  28.57/23  34.19/21  36.38/21
    JZL01   C TJ Jižní svahy Zlín      4.44/28   8.21/29   4.15/16   4.00/24   7.37/26   5.22/27   2.19/32

22. Bilková Kateřina           37.22  11.06/39  14.29/30  17.53/21  19.19/18  25.43/18  35.55/22  37.22/22
    TRI0351 C TJ TŽ Třinec            11.06/39   3.23/ 2   3.24/11   1.26/ 1   6.24/20  10.12/39   1.27/16

23. Slívová Anna               38.22   4.50/29  13.55/29  19.06/23  23.19/25  30.48/24  35.56/23  38.22/23
    JZL05   C TJ Jižní svahy Zlín      4.50/29   9.05/31   5.11/18   4.13/29   7.29/25   5.08/25   2.26/33

24. Kubiczková Hana            38.37   6.03/32  13.10/27  20.32/26  23.13/24  31.15/25  37.12/24  38.37/24
    BFM0052 C SKOB Frýdek - Místek     6.03/32   7.07/24   7.22/28   2.41/15   8.02/27   5.57/30   1.25/14

25. Hálková Eliška             40.05   3.34/18  11.43/24  24.28/30  27.33/26  34.37/26  38.56/25  40.05/25
    UOL     C SK Univerzity Palackéh   3.34/18   8.09/28  12.45/36   3.05/18   7.04/24   4.19/19   1.09/ 6

26. Prudík Lukáš               43.32   4.01/24  13.40/28  19.22/24  27.35/28  36.54/28  42.08/26  43.32/26
    ASU0047 C Magnus Orienteering      4.01/24   9.39/33   5.42/20   8.13/39   9.19/32   5.14/26   1.24/13

27. Kaňáková Valentýna         44.29   2.43/10   8.21/14  22.28/27  28.37/31  37.30/29  42.12/27  44.29/27
    NER     C                          2.43/10   5.38/18  14.07/38   6.09/38   8.53/30   4.42/22   2.17/31

28. Tománek Lukáš              46.00   4.27/26  15.26/32  23.29/28  27.33/26  36.40/27  43.16/28  46.00/28
    STE     C SK SKI-OB Šternberk      4.27/26  10.59/36   8.03/29   4.04/26   9.07/31   6.36/33   2.44/35

29. Kůstková Barbora           48.06  20.13/40  27.07/39  33.06/37  35.54/36  41.21/33  46.46/32  48.06/29
    VIC0259 C OB Vizovice, občanské   20.13/40   6.54/23   5.59/22   2.48/17   5.27/10   5.25/28   1.20/12

30. Novák Igor                 49.02   7.03/34  17.08/35  24.29/31  28.19/30  39.48/31  46.11/29  49.02/30
    AOV0501 C Oddíl aktivního pohybu   7.03/34  10.05/34   7.21/27   3.50/22  11.29/35   6.23/31   2.51/37

31. Danysová Martina           49.03   5.49/31  19.21/37  26.01/33  30.50/34  40.13/32  46.37/31  49.03/31
    MOV0551 C SKOB Ostrava             5.49/31  13.32/38   6.40/24   4.49/31   9.23/33   6.24/32   2.26/33

32. Vizovjan                   49.09   6.29/33  15.13/31  24.59/32  29.10/32  38.39/30  46.25/30  49.09/32
    VIC     C OB Vizovice, občanské    6.29/33   8.44/30   9.46/31   4.11/28   9.29/34   7.46/36   2.44/35

33. Pěčonka Zdeněk             49.55   4.37/27  12.39/25  31.29/36  37.16/37  43.22/36  48.28/33  49.55/33
    ZLH0201 C TJ Zlaté Hory            4.37/27   8.02/27  18.50/39   5.47/34   6.06/18   5.06/24   1.27/16

34. Tischlinger Ferdinand      51.32   7.16/35  16.24/33  26.15/34  30.15/33  41.54/34  49.53/35  51.32/34
    NER     C                          7.16/35   9.08/32   9.51/32   4.00/24  11.39/36   7.59/37   1.39/24

35. Navrátil Jan               53.29   5.32/30  16.33/34  23.31/29  28.15/29  42.16/35  49.21/34  53.29/35
    ODR     C SKOB Odry                5.32/30  11.01/37   6.58/26   4.44/30  14.01/38   7.05/34   4.08/40

36. Filipek Sebastián          53.54   1.45/ 2   5.49/ 2  19.02/22  22.44/23  27.30/21  52.46/36  53.54/36
    TRI0002 C TJ TŽ Třinec             1.45/ 2   4.04/ 4  13.13/37   3.42/21   4.46/ 3  25.16/40   1.08/ 4

37. Buryan Jeník               56.14   8.41/37  18.50/36  26.55/35  31.50/35  50.52/37  54.48/37  56.14/37
    MOV     C SKOB Ostrava             8.41/37  10.09/35   8.05/30   4.55/32  19.02/40   3.56/18   1.26/15

38. Hrubý Martin               59.14   3.31/17  10.44/23  38.12/39  44.18/39  52.30/38  57.14/38  59.14/38
    AOV0001 C Oddíl aktivního pohybu   3.31/17   7.13/25  27.28/40   6.06/36   8.12/28   4.44/23   2.00/30

39. Suchánek Dušan             65.53   9.02/38  24.41/38  36.02/38  41.08/38  53.49/39  62.15/39  65.53/39
    SOP     C TJ Slezan Opava          9.02/38  15.39/39  11.21/35   5.06/33  12.41/37   8.26/38   3.38/39

40. Kujová Vendula             73.14   8.23/36  28.10/40  39.05/40  45.13/40  62.15/40  69.40/40  73.14/40
    KAR0550 C SK Karlovice             8.23/36  19.47/40  10.55/34   6.08/37  17.02/39   7.25/35   3.34/38
----------------------------------------------------------------------------------------------------------