Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D10C      1.94 km, 40 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kundratová Lucie          JZL0051 C TJ Jižní svahy Zlín             27.10         
 2. Křečková Jana             ZPV9999 C KOB Železárny Prostějov         31.51   + 4.41
 3. Novotná Tereza            ZLH0051 C TJ Zlaté Hory                   32.44   + 5.34
 4. Řehová Natálie            BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek            38.45   +11.35
 5. Poláková Tereza           SOP9951 C TJ Slezan Opava                 38.51   +11.41
 6. Nešporová Alžběta         TZL0051 C SKOB Zlín                       42.46   +15.36
 7. Švidrnochová Lenka        MOV9951 C SKOB Ostrava                    43.27   +16.17
 8. Ležáková ... něco         LCE     C TJ Slovan Luhačovice            96.21   +69.11
    Šafránková Marie          TZL9999 C SKOB Zlín                        DISK         
    Tahotná Markéta           TRI9950 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
MS  Hrouzová Hana             KRN9754 C TJ Loko Krnov                   33.32   + 6.22
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D10N      2.50 km, 60 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zentrichová Daniela       OTK     C Jiskra Otrokovice               25.32         
 2. Pilzová Michaela          VIC9954 C OB Vizovice, občanské sdružení  31.39   + 6.07
 3. Javorkova Monika          NER     C                                 32.47   + 7.15
 4. Foltýnová Klára           TRI0051 C TJ TŽ Třinec                    33.05   + 7.33
 5. Nekorancová Tereza        MOV9952 C SKOB Ostrava                    36.28   +10.56
 6. Svačinková Kateřina       VRB     C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  37.59   +12.27
 7. Foltýnová Markéta         TRI0050 C TJ TŽ Třinec                    43.29   +17.57
 8. Lipková Tereza            TRI0052 C TJ TŽ Třinec                    45.15   +19.43
 9. Sklenářová Marie          ABR9951 C A-team Bruntál                  60.15   +34.43
    Sadílková Iva             VIC0151 C OB Vizovice, občanské sdružení   DISK         
    Salaquardova Tereza       TZL9953 C SKOB Zlín                        DISK         
    Bujoková Kateřina         MOV9953 C SKOB Ostrava                     DISK         
MS  Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                    40.23   +14.51
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D12C      2.19 km, 70 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šafářová Nikole           OOP9850 C TJ Opava                        31.54         
 2. Chovancová Zuzana         TZL9754 B SKOB Zlín                       32.51   + 0.57
 3. Argalášová Kateřina       TRI9750 B TJ TŽ Třinec                    34.20   + 2.26
 4. Chlebiková Aneta          TRI9755 C TJ TŽ Třinec                    36.21   + 4.27
 5. Novotná Klára             ZLH9851 C TJ Zlaté Hory                   39.42   + 7.48
 6. Kůstková Daniela          VIC9898 C OB Vizovice, občanské sdružení  40.10   + 8.16
 7. Troblová Pavlína          SSU     C SK Severka Šumperk              40.18   + 8.24
 8. Fukalová Hana             AOV9850 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  40.19   + 8.25
 9. Szarzecová Lucie          TRI9850 C TJ TŽ Třinec                    44.31   +12.37
10. Pilcová Sabina            ZPV9898 C KOB Železárny Prostějov         45.55   +14.01
11. Pěčonková Veronika        ZLH9852 C TJ Zlaté Hory                   46.07   +14.13
12. Fizková Renáta            TRI9753 C TJ TŽ Třinec                    46.50   +14.56
13. Pavlíčková Kristýna       MOV9752 C SKOB Ostrava                    47.40   +15.46
14. Hulenková Nikola          MOV9851 C SKOB Ostrava                    50.45   +18.51
15. Kaszperydysová Petra      TRI9758 C TJ TŽ Třinec                    54.09   +22.15
16. Svěchotová Natálie        MOV9751 C SKOB Ostrava                    56.05   +24.11
17. Přidalová Tereza          UOL9753 C SK Univerzity Palackého Olomou  57.03   +25.09
18. Nedbalová Magdaléna       KVS9751 C SKOB Kobra Vsetín               61.41   +29.47
19. Hálková Klára             UOL9754 C SK Univerzity Palackého Olomou  65.19   +33.25
20. Lipinová Kateřina         MOV9753 C SKOB Ostrava                    65.56   +34.02
21. Nykodýmová Bětka          KRN9752 C TJ Loko Krnov                   68.09   +36.15
MS  Zapletalová Aneta         KRN9595 C TJ Loko Krnov                   69.49   +37.55
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D14C      3.15 km, 105 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kunčarová Jana            LCE9651 B TJ Slovan Luhačovice            37.41         
 2. Procházková Marie         SOP9551 C TJ Slezan Opava                 42.28   + 4.47
 3. Gračková Alena            LCE9652 B TJ Slovan Luhačovice            45.24   + 7.43
 4. Bucká Karolína            ABR9553 C A-team Bruntál                  45.44   + 8.03
 5. Kaděrová Vendula          HAV9650 B SKOB Baník Havířov              48.53   +11.12
 6. Sabelová Markéta          TRI9656 C TJ TŽ Třinec                    49.33   +11.52
 7. Krajcarová Soňa           SKM9551 C KOB Směr Kroměříž               52.07   +14.26
 8. Nedbalová Lucie           KVS9553 C SKOB Kobra Vsetín               58.07   +20.26
 9. Křupková Eva              KVS9552 C SKOB Kobra Vsetín               59.01   +21.20
10. Grulichová Lucie          JPV9677 C SK Prostějov                    59.50   +22.09
11. Macečková Veronika        KVS9551 C SKOB Kobra Vsetín               72.26   +34.45
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D16C      3.86 km, 130 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kolářová Renáta           ASU9351 A Magnus Orienteering             35.39         
 2. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       44.00   + 8.21
 3. Kovářová Veronika         TRI9459 B TJ TŽ Třinec                    45.58   +10.19
 4. Krejčí Kateřina           AOV9350 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  46.31   +10.52
 5. Kosová Štěpánka           TRI9458 B TJ TŽ Třinec                    48.45   +13.06
 6. Jeřábková Jitka           TZL9453 B SKOB Zlín                       49.26   +13.47
 7. Švecová Hana              UOL9451 B SK Univerzity Palackého Olomou  49.38   +13.59
 8. Jarošová Ludmila          VRB9350 C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  50.27   +14.48
 9. Kociánová Barbora         TZL9454 B SKOB Zlín                       53.32   +17.53
10. Vítková Lucie             PTE9474 B Sokol Ptení                     54.44   +19.05
11. Svobodová Klára           SOP9352 B TJ Slezan Opava                 55.24   +19.45
12. Kavánková Jana            TZL9351 B SKOB Zlín                       58.38   +22.59
13. Locku Barbora             VRB9373 C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  61.21   +25.42
14. Haltofová Eva             TRI9453 B TJ TŽ Třinec                    62.05   +26.26
15. Chudová Nela              VRB9472 C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  64.05   +28.26
16. Slezáková Pavla           VRB9371 C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  66.10   +30.31
17. Proboszová Natálie        HAV     C SKOB Baník Havířov              72.49   +37.10
18. Jeřábková Zuzana          OOL9453 C SK Haná orienteering            76.24   +40.45
19. Jančová Jana              VRB9450 C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad 101.07   +65.28
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D18C      4.06 km, 135 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mlčochová Alice           TRI9251 A TJ TŽ Třinec                    42.22         
 2. Šperlíková Eva            VRB9151 B SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  46.33   + 4.11
 3. Mizerová Monika           TRI9250 B TJ TŽ Třinec                    47.59   + 5.37
 4. Nováková Anežka           AOV9251 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  48.06   + 5.44
 5. Krejčíková Marie          TZL9252 B SKOB Zlín                       49.43   + 7.21
 6. Kršáková Marie            VIC9191 B OB Vizovice, občanské sdružení  50.52   + 8.30
 7. Ševčíková Petra           SOP9152 C TJ Slezan Opava                 52.41   +10.19
 8. Hrubanová Kateřina        SKM9152 B KOB Směr Kroměříž               55.34   +13.12
 9. Grulichová Helena         JPV9292 C SK Prostějov                    69.20   +26.58
10. Byrdy Urszula             POL     C                                 81.20   +38.58
11. Christovová Neli          SKM9151 B KOB Směr Kroměříž               88.52   +46.30
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D20C      5.73 km, 235 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Prokopová Bětka           TRI8951 B TJ TŽ Třinec                    62.25         
2. Kršáková Veronika         VIC9090 B OB Vizovice, občanské sdružení  86.58   +24.33
3. Rišková Diana             ZLH8950 C TJ Zlaté Hory                   94.00   +31.35
4. Pospíšilová Martina       SOP9051 C TJ Slezan Opava                 99.07   +36.42
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D21C      5.73 km, 235 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klečková Lucie            HAV8852 C SKOB Baník Havířov              58.42         
 2. Janošíková Lenka          UOL7651 C SK Univerzity Palackého Olomou  63.20   + 4.38
 3. Klajblová Kristýna        TBM8555 C TJ Tesla Brno                   64.39   + 5.57
 4. Latochová Kateřina        TRI8850 C TJ TŽ Třinec                    68.34   + 9.52
 5. Sukeníková Zuzana         VOV8353 C VSK VŠB TU Ostrava              75.58   +17.16
 6. Kavanová Elena            SKM9090 B KOB Směr Kroměříž               78.52   +20.10
 7. Beranová Lenka            KRN7656 C TJ Loko Krnov                   81.33   +22.51
 8. Kozlíková Veronika        KRN7753 C TJ Loko Krnov                   88.59   +30.17
 9. Strakošová Petra          SFM7351 C Sokol Frýdek - Místek           89.40   +30.58
10. Jiříčková Bětka           KRN8383 C TJ Loko Krnov                  101.47   +43.05
11. Tkadlečková Hana          OOP8151 C TJ Opava                       104.35   +45.53
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D35C      4.26 km, 140 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB Železárny Prostějov         44.04         
 2. Sedlářová Pavla           VRB7051 C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  48.17   + 4.13
 3. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov         53.50   + 9.46
 4. Opletalová Pavlína        HAV6652 C SKOB Baník Havířov              55.24   +11.20
 5. Slavíková Lenka           VRB7373 C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  56.21   +12.17
 6. Maliňáková Eva            KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín               56.37   +12.33
 7. Sedláčková Jana           HLV7060 C Sokol Holešov                   57.20   +13.16
 8. Sadílková Lenka           VIC7055 C OB Vizovice, občanské sdružení  61.01   +16.57
 9. Fajkusová Jitka           JPV6773 C SK Prostějov                    62.58   +18.54
10. Řehová Renata             BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek            63.02   +18.58
11. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              63.05   +19.01
12. Klečková Zina             HAV6151 C SKOB Baník Havířov              64.10   +20.06
13. Janečková Marta           JPV6665 C SK Prostějov                    64.11   +20.07
14. Hanzlová Svatava          HAV6651 C SKOB Baník Havířov              70.51   +26.47
15. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              73.06   +29.02
16. Fukalová Radmila          AOV7051 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  79.25   +35.21
17. Kotrlová Gita             UOL6953 C SK Univerzity Palackého Olomou  91.37   +47.33
18. Procházková Martina       SOP7351 C TJ Slezan Opava                 98.14   +54.10
    Glacová Petra             MOV7353 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Bohunská Jana             KRN6551 C TJ Loko Krnov                    DISK         
    Proboszová Zuzana         HAV7250 C SKOB Baník Havířov               DISK         
    Kiprá Zdena               SBR6550 C SKOB Bruntál                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D40C      4.26 km, 140 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       54.19         
 2. Slezáková Jitka           LCE6351 C TJ Slovan Luhačovice            61.13   + 6.54
 3. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    65.08   +10.49
 4. Hauerlandová Jitka        LCE5853 C TJ Slovan Luhačovice            67.08   +12.49
 5. Bialožytová Pavla         TRC6301 C SKOB BETA Třinec                77.03   +22.44
 6. Schäferová Jana           TZL6566 C SKOB Zlín                       84.40   +30.21
 7. Nováková Jana             AOV6851 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  88.12   +33.53
 8. Mizerová Jarmila          TRI6851 C TJ TŽ Třinec                    90.05   +35.46
 9. Korčáková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       93.30   +39.11
    Opletalová Blanka         TRI6755 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D45C      3.24 km, 100 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    41.09         
2. Žaludková Miroslava       TZL5954 C SKOB Zlín                       47.34   + 6.25
3. Hrubanová Věra            UOL5953 C SK Univerzity Palackého Olomou  48.14   + 7.05
4. Hanzalová Pavlína         NER     C                                 48.39   + 7.30
5. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              54.31   +13.22
6. Künstlerová Milada        UOL5651 C SK Univerzity Palackého Olomou  60.29   +19.20
7. Hrouzová Alena            KRN5951 C TJ Loko Krnov                   69.48   +28.39
   Zapletalová Miroslava     KVS6152 C SKOB Kobra Vsetín                DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D50C      3.24 km, 100 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hudziecková Danuta        KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín               47.48         
2. Strnadlová Zdeňka         SKM5557 C KOB Směr Kroměříž               48.38   + 0.50
3. Trávníčková Jitka         KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín               66.33   +18.45
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
D55C      2.48 km, 90 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            40.27         
2. Doležalová Vlasta         BOV4851 C TJ Baník Ostrava OKD            42.24   + 1.57
3. Piskořová Klaudie         OOP4751 C TJ Opava                        68.38   +28.11
4. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        69.46   +29.19
5. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                    70.32   +30.05
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H10C      1.96 km, 40 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bencúr Juraj              LCE9901 C TJ Slovan Luhačovice            30.22         
 2. Panovec Kryštof           OTK0001 C Jiskra Otrokovice               30.46   + 0.24
 3. Strakoš Matěj             SFM9901 C Sokol Frýdek - Místek           34.54   + 4.32
 4. Borýsek Daniel            TZL9903 C SKOB Zlín                       36.12   + 5.50
 5. Gračka Radek              LCE9902 C TJ Slovan Luhačovice            39.14   + 8.52
 6. Sedláček Jan              HLV9927 C Sokol Holešov                   42.44   +12.22
 7. Berka Jakub               KRN9901 C TJ Loko Krnov                   42.58   +12.36
 8. Láznička Václav           TZL9901 C SKOB Zlín                       42.59   +12.37
 9. Holesz Sebastián          TRI9902 C TJ TŽ Třinec                    43.31   +13.09
10. Janečka Viktor            JPV9917 C SK Prostějov                    45.03   +14.41
11. Lysek Filip               TRI9901 C TJ TŽ Třinec                    46.35   +16.13
12. Bobocký Roman             ABR9904 C A-team Bruntál                  48.30   +18.08
13. Beblavý Martin            LCE9905 C TJ Slovan Luhačovice            48.57   +18.35
14. Havlíček Marek            ASU0046 C Magnus Orienteering             49.49   +19.27
15. Kadleček Jan              LCE9906 C TJ Slovan Luhačovice            55.40   +25.18
16. Procházka Zdeněk          SOP9901 C TJ Slezan Opava                 75.37   +45.15
17. Plášek Pavel              LCE9907 C TJ Slovan Luhačovice           100.18   +69.56
18. Mikula Josef              MOV0001 C SKOB Ostrava                   107.19   +76.57
MS  Dvorský Boris             SKM9324 C KOB Směr Kroměříž              160.36  +130.14
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H10N      2.50 km, 60 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kaňak Michal              BFM9901 C SKOB Frýdek - Místek            37.24         
 2. Hulenka Lukáš             MOV0101 C SKOB Ostrava                    38.45   + 1.21
 3. Pavlíček Patrik           MOV0002 C SKOB Ostrava                    43.21   + 5.57
 4. Hrubý Jaroslav            AOV9901 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  47.50   +10.26
 5. Zentrich Dušan            OTK     C Jiskra Otrokovice               51.32   +14.08
 6. Dymáček František         MOV9901 C SKOB Ostrava                    52.12   +14.48
 7. Glac Filip                MOV9902 C SKOB Ostrava                    89.17   +51.53
    Vejvančický Jakub         TZL     C SKOB Zlín                        DISK         
    Kaděra Vojta              HAV0000 C SKOB Baník Havířov               DISK         
MS  Gola Denis                BFM9808 C SKOB Frýdek - Místek             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H12C      2.46 km, 100 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novák Pavel               AOV9801 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  25.27         
 2. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             30.03   + 4.36
 3. Mikel David               TZL9703 C SKOB Zlín                       33.49   + 8.22
 4. Sedláček Ondřej           HLV9732 C Sokol Holešov                   34.43   + 9.16
 5. Kunz Jiří                 BBM9801 C BETA Ursus Orienteering         35.03   + 9.36
 6. Sýkora Vojtěch            LCE9801 C TJ Slovan Luhačovice            35.39   +10.12
 7. Vystavěl Ondřej           JPV9807 C SK Prostějov                    36.13   +10.46
 8. Šiška Petr                TZL9801 C SKOB Zlín                       37.49   +12.22
 9. Kotrle Viktor             UOL9808 C SK Univerzity Palackého Olomou  41.49   +16.22
10. Otruba Vojtěch            PLU9717 C TJ Sokol Plumlov                42.33   +17.06
11. Padrta Pavel              MOV9701 C SKOB Ostrava                    43.18   +17.51
12. Hedrich Jan               SSU     C SK Severka Šumperk              45.34   +20.07
13. Bernatík Lukáš            SFM9801 C Sokol Frýdek - Místek           46.00   +20.33
14. Mikula Luboš              MOV9702 C SKOB Ostrava                    47.20   +21.53
15. Cienciala Jan             TRI9801 C TJ TŽ Třinec                    50.14   +24.47
16. Raab Jakub                TRI9805 C TJ TŽ Třinec                    52.34   +27.07
17. Míček Filip               MOV9802 C SKOB Ostrava                    56.30   +31.03
18. Petrek Jan                KRN9801 C TJ Loko Krnov                   63.30   +38.03
19. Ceniga Jiří               TZL9702 C SKOB Zlín                       67.26   +41.59
20. Pravda Vojtěch            SBR9801 C SKOB Bruntál                    70.37   +45.10
21. Kutnohorský David         MOV9804 C SKOB Ostrava                    75.12   +49.45
22. Novák Petr                KRN9802 C TJ Loko Krnov                   93.12   +67.45
23. Božoň Radek               BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek           101.21   +75.54
24. Pytel Jan                 BFM9806 C SKOB Frýdek - Místek           116.19   +90.52
25. Černotský Libor           LCE     C TJ Slovan Luhačovice           138.55  +113.28
    Levek Martin              LCE9804 C TJ Slovan Luhačovice             DISK         
    Cymorek František         TRI9806 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
    Pechal Petr               KVS9802 C SKOB Kobra Vsetín                DISK         
MS  Cahlík Vojtěch            KRN9603 C TJ Loko Krnov                   88.13   +62.46
MS  Hladký Tadeáš             KRN9505 C TJ Loko Krnov                   43.31   +18.04
MS  Hladký Ondřej             KRN9504 C TJ Loko Krnov                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H14C      3.20 km, 110 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chmelař Martin            JPV9505 B SK Prostějov                    29.14         
 2. Vičan Dominik             ABR9501 C A-team Bruntál                  30.39   + 1.25
 3. Sklenář Martin            SBR9501 B SKOB Bruntál                    32.02   + 2.48
 4. Chovanec David            TZL9502 B SKOB Zlín                       36.24   + 7.10
 5. Fajkus Radim              JPV9509 C SK Prostějov                    37.05   + 7.51
 6. Pavlík Marek              ZLH9501 C TJ Zlaté Hory                   37.47   + 8.33
 7. Klein Jakub               OOP9501 B TJ Opava                        38.02   + 8.48
 8. Burkart David             VIC9602 B OB Vizovice, občanské sdružení  38.35   + 9.21
 9. Wágner Jakub              AOV9501 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  38.49   + 9.35
10. Kunz Jan                  BBM9601 C BETA Ursus Orienteering         39.05   + 9.51
11. Dvorský Petr              SKM9601 B KOB Směr Kroměříž               40.47   +11.33
12. Ostruszka David           TRI9502 B TJ TŽ Třinec                    42.29   +13.15
13. Turna Matyáš              TZL9602 B SKOB Zlín                       44.26   +15.12
14. Saiu Matěj                TZL9603 C SKOB Zlín                       44.33   +15.19
15. Valouch David             SOP9501 B TJ Slezan Opava                 49.23   +20.09
16. Žovinec Lukáš             UOL9605 B SK Univerzity Palackého Olomou  50.06   +20.52
17. Horsák Zdeněk             TZL9504 C SKOB Zlín                       50.45   +21.31
18. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               55.04   +25.50
19. Míček Dominik             MOV9501 B SKOB Ostrava                    55.37   +26.23
20. Dumbrovský Michal         UOL9601 C SK Univerzity Palackého Olomou  61.51   +32.37
21. Sadílek Jan               TZL9601 C SKOB Zlín                       64.13   +34.59
22. Svoboda František         SOP9601 C TJ Slezan Opava                 66.03   +36.49
23. Troup Štěpán              MOV9603 C SKOB Ostrava                    81.15   +52.01
24. Slavík Martin             VRB9505 C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  87.38   +58.24
25. Walach Ondřej             TRI9601 C TJ TŽ Třinec                    96.43   +67.29
MS  VÉBR Dominik              HAV9404 C SKOB Baník Havířov              64.26   +35.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H16C      4.45 km, 165 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kolárik Tomáš             TZL9302 B SKOB Zlín                       40.58         
 2. Horvát Petr               SSU9442 B SK Severka Šumperk              42.12   + 1.14
 3. Láznička Jan              TZL9405 A SKOB Zlín                       43.00   + 2.02
 4. Osička Vít                KVS9302 B SKOB Kobra Vsetín               43.35   + 2.37
 5. Kašpar Michal             TZL9308 B SKOB Zlín                       46.23   + 5.25
 6. Pospíšil Petr             SOP9301 B TJ Slezan Opava                 47.04   + 6.06
 7. Korčák Jakub              TZL9403 A SKOB Zlín                       47.40   + 6.42
 8. Dvorský Vojtěch           SKM9401 B KOB Směr Kroměříž               49.57   + 8.59
 9. Schäfer Jan               TZL9301 B SKOB Zlín                       56.00   +15.02
10. Holinka Lukáš             PTE9421 B Sokol Ptení                     58.22   +17.24
11. Hálek Matěj               UOL9311 C SK Univerzity Palackého Olomou  59.58   +19.00
12. Jarnot Michal             SOP9302 C TJ Slezan Opava                 60.59   +20.01
13. Karásek Vojtěch           TRI9401 B TJ TŽ Třinec                    61.09   +20.11
14. Šincl Jiří                SSU9404 B SK Severka Šumperk              62.19   +21.21
15. Kratochvíl Jindřich       VIC9412 B OB Vizovice, občanské sdružení  63.27   +22.29
16. Mutina Václav             BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek            71.55   +30.57
17. Žemlík Daniel             KVS9401 C SKOB Kobra Vsetín               76.12   +35.14
18. Spitzer Tadeáš            SVS9301 C Orientklub Vsetín               78.07   +37.09
19. Kvapil Ladislav           ZLH9301 C TJ Zlaté Hory                   91.55   +50.57
20. Opěla Robin               KVS9303 C SKOB Kobra Vsetín               96.43   +55.45
21. Kotrle Kamil              UOL9402 C SK Univerzity Palackého Olomou  99.38   +58.40
    Kavan Jiří                SKM9402 C KOB Směr Kroměříž                DISK         
    Troup Matěj               MOV9402 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Řeha Tomáš                BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H18C      6.15 km, 235 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Matuš Martin              TZL9102 B SKOB Zlín                       62.38         
 2. Seitler Milan             ASU9148 B Magnus Orienteering             64.09   + 1.31
 3. Fousek Jan                AOV9101 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  66.37   + 3.59
 4. Jendželovský Marek        AOV9201 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  67.56   + 5.18
 5. Holinka Matouš            ZPV9222 A KOB Železárny Prostějov         70.19   + 7.41
 6. Kostka Jakub              TRC9103 B SKOB BETA Třinec                75.15   +12.37
 7. Žemlík Boleslav           KVS9101 C SKOB Kobra Vsetín               75.46   +13.08
 8. Probosz Jan               HAV9202 B SKOB Baník Havířov              76.44   +14.06
 9. Křeček Jan                ZPV9111 B KOB Železárny Prostějov         79.03   +16.25
10. Svízela Vojtěch           LCE9105 B TJ Slovan Luhačovice            84.18   +21.40
11. Mutina Jiří               BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek            84.47   +22.09
12. Kiedroň Martin            TRC9201 C SKOB BETA Třinec                85.21   +22.43
13. Dvorský Václav            SKM9101 B KOB Směr Kroměříž               88.58   +26.20
14. Kiedroň Michal            TRC9101 C SKOB BETA Třinec                95.15   +32.37
15. Kohutek Tomáš             TRC9202 C SKOB BETA Třinec                98.49   +36.11
16. Šidík Petr                AOV9204 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní 112.18   +49.40
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H20C      8.09 km, 395 m, 22 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Opletal Jan               HAV9000 B SKOB Baník Havířov              81.15         
2. Válek Filip               VRB8906 A SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  84.00   + 2.45
3. Šnajdr Jakub              VRB9001 B SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  92.33   +11.18
4. Szturc Jan                TRC9003 B SKOB BETA Třinec               100.20   +19.05
5. Legerski Martin           ASU9003 B Magnus Orienteering            104.23   +23.08
6. Suchý Matěj               ASU8942 B Magnus Orienteering            108.31   +27.16
7. Beran Jan                 TZL9016 B SKOB Zlín                      118.17   +37.02
8. Knotek Ondřej             ZLH9003 C TJ Zlaté Hory                  123.07   +41.52
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H21C      8.09 km, 395 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bencúr Juraj              LCE7701 C TJ Slovan Luhačovice            71.08         
 2. Rychlý Pavel              OOP8505 C TJ Opava                        72.00   + 0.52
 3. Kovalčík Tomáš            JAM7300 C SK Jamnice                      73.22   + 2.14
 4. Pavlačka Ondřej           VOV8102 C VSK VŠB TU Ostrava              74.00   + 2.52
 5. Holas Tomáš               JAM7800 C SK Jamnice                      77.41   + 6.33
 6. Navrátil Marek            KYL7100 C SK SP Kylešovice                78.07   + 6.59
 7. Mudrák Stanislav          LCE6701 C TJ Slovan Luhačovice            80.56   + 9.48
 8. Hrazdil Roman             RAD7401 C TJ Sokol Radslavice             83.21   +12.13
 9. Žák Martin                JPV9009 C SK Prostějov                    84.24   +13.16
10. Trčka Jan                 LCE8202 C TJ Slovan Luhačovice            86.18   +15.10
11. Rapant Jaroslav           JZL5501 C TJ Jižní svahy Zlín             91.26   +20.18
12. Daněk Jiří                SOP7101 C TJ Slezan Opava                 91.29   +20.21
13. Beňo Martin               SOP7708 C TJ Slezan Opava                 92.03   +20.55
14. Borunský Tomáš            JAM7400 C SK Jamnice                      97.29   +26.21
15. Šmotek Jiří               LCE9004 C TJ Slovan Luhačovice           100.09   +29.01
16. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                   103.14   +32.06
17. Kůstka Marek              VIC6403 C OB Vizovice, občanské sdružení 109.21   +38.13
18. Kuča Petr                 SOP8606 C TJ Slezan Opava                115.50   +44.42
19. Otta Jakub                JES7601 C KOS Jesenice                   120.23   +49.15
    Kuja Ivo                  KAR7701 C SK Karlovice                     DISK         
    Marek Martin              VIC7624 C OB Vizovice, občanské sdružení   DISK         
    Walaski Antonín           TRI8006 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H21K      5.44 km, 215 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Stoklasa Bohumil          PLU8417 C TJ Sokol Plumlov                47.43         
2. Preissler Adam            HAV8608 C SKOB Baník Havířov              57.16   + 9.33
3. Lichý Ondřej              SOP8802 C TJ Slezan Opava                 74.26   +26.43
4. Trojek Pavel              TRC8803 C SKOB BETA Třinec                81.35   +33.52
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H35C      5.54 km, 200 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sadílek Martin            VIC6901 C OB Vizovice, občanské sdružení  42.05         
 2. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             45.22   + 3.17
 3. Kunz Martin               BBM7101 C BETA Ursus Orienteering         47.18   + 5.13
 4. Zdráhal Robert            OOL5707 C SK Haná orienteering            47.25   + 5.20
 5. Slezák Libor              LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice            48.27   + 6.22
 6. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              48.45   + 6.40
 7. Slavík Tomáš              VRB6808 C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  51.24   + 9.19
 8. Opletal Jaroslav          HAV6200 C SKOB Baník Havířov              53.11   +11.06
 9. Láznička Robert           TZL6309 C SKOB Zlín                       53.53   +11.48
10. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              54.29   +12.24
11. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C Sokol Holešov                   54.50   +12.45
12. Řeháček Petr              ABR6302 C A-team Bruntál                  55.14   +13.09
13. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO Opava,Přátele orientačníh  55.42   +13.37
14. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB Železárny Prostějov         57.17   +15.12
15. Novotný Tomáš             ZLH7001 C TJ Zlaté Hory                   59.26   +17.21
16. Navrátil Rostislav        TRI6601 C TJ TŽ Třinec                    62.57   +20.52
17. Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK Univerzity Palackého Olomou  63.45   +21.40
18. Bernatík Aleš             SFM7201 C Sokol Frýdek - Místek           65.38   +23.33
19. Vítek Zbyněk              PTE6622 C Sokol Ptení                     70.09   +28.04
20. Trojek Jakub              TRC6400 C SKOB BETA Třinec                74.17   +32.12
21. Niedoba Jan               TRC6200 C SKOB BETA Třinec                77.31   +35.26
22. Koutný Marek              OTK7301 C Jiskra Otrokovice               78.16   +36.11
23. Hošťálek Dan              KRN6808 C TJ Loko Krnov                   80.06   +38.01
24. Koláček Pavel             HAV6402 C SKOB Baník Havířov              86.38   +44.33
25. Řeha Tomáš                BFM6702 C SKOB Frýdek - Místek            94.44   +52.39
26. Polák Petr                SOP7003 C TJ Slezan Opava                103.17   +61.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H40C      5.54 km, 200 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Žemlík Radim              KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín               59.37         
2. Černík Milan              KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín               63.24   + 3.47
3. Kantor Roman              TRI6501 C TJ TŽ Třinec                    72.52   +13.15
4. Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž               76.33   +16.56
5. Kavan Luboš               SKM6301 C KOB Směr Kroměříž               78.49   +19.12
6. Osička Marek              KVS6502 C SKOB Kobra Vsetín              108.45   +49.08
   Kaloč Vítězslav           KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín                DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H45C      4.29 km, 175 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kolář Rudolf              ASU6301 C Magnus Orienteering             36.12         
 2. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    40.17   + 4.05
 3. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    40.46   + 4.34
 4. Plášek Martin             LCE6118 C TJ Slovan Luhačovice            40.59   + 4.47
 5. Hrouza Jan                KRN5401 C TJ Loko Krnov                   42.19   + 6.07
 6. Moravec Stanislav         SOP5801 C TJ Slezan Opava                 43.06   + 6.54
 7. Kadaňka Jiří              ROV6001 C OK Rožnov                       44.53   + 8.41
 8. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO Opava,Přátele orientačníh  45.36   + 9.24
 9. Pospíšil Václav           SOP5701 C TJ Slezan Opava                 45.41   + 9.29
10. Sirný Jaroslav            OOP5402 C TJ Opava                        46.15   +10.03
11. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                48.43   +12.31
12. Bohunský Vladimír         KRN5901 C TJ Loko Krnov                   49.40   +13.28
13. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK Univerzity Palackého Olomou  50.10   +13.58
14. Hrbas Vladimír            KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín               50.13   +14.01
15. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    51.52   +15.40
16. Vrábel Jaromír            SBR6102 C SKOB Bruntál                    53.04   +16.52
17. Kadaňka Petr              ROV6002 C OK Rožnov                       53.23   +17.11
18. Bucký Josef               ABR6001 C A-team Bruntál                  54.55   +18.43
19. Šebela Bedřich            KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín               58.11   +21.59
20. Malysa Ján                SOP5102 C TJ Slezan Opava                 58.54   +22.42
21. Chalupa Tomáš             KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín               59.10   +22.58
22. Janošík Antonín           UOL5201 C SK Univerzity Palackého Olomou  64.14   +28.02
23. Volný Jiří                SOP5601 C TJ Slezan Opava                 68.48   +32.36
24. Šajer Jiří                MOV5503 C SKOB Ostrava                    78.18   +42.06
25. Vaňák Milan               OOL6204 C SK Haná orienteering            80.24   +44.12
26. Kuja Ivan                 KAR5501 C SK Karlovice                    89.52   +53.40
    Hrouza Tomáš              KRN5201 C TJ Loko Krnov                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H50C      4.29 km, 175 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Čech Přemysl              SVS5901 C Orientklub Vsetín               47.05         
2. Štípek Rostislav          TZL5702 C SKOB Zlín                       49.35   + 2.30
3. Kotas Pavel               HAV5501 C SKOB Baník Havířov              54.35   + 7.30
4. Maliňák Josef             SVS5501 C Orientklub Vsetín               55.12   + 8.07
5. Jelínek Roman             ADA5506 C TJ Spartak Adamov               70.43   +23.38
6. Chromčák František        JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín             75.14   +28.09
7. Pohořalý Jiří             OTK3807 C Jiskra Otrokovice               76.55   +29.50
8. Tkadleček Milan           OOP5600 C TJ Opava                       100.34   +53.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H55C      3.53 km, 175 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            40.29         
 2. Žaludek Jindřich          TZL5410 C SKOB Zlín                       42.18   + 1.49
 3. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            43.27   + 2.58
 4. Babák Jiří                ZLH4801 C TJ Zlaté Hory                   43.57   + 3.28
 5. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    53.19   +12.50
 6. Doležal Libor             BOV4801 C TJ Baník Ostrava OKD            54.16   +13.47
 7. Tomeček Lubomír           KAR4701 C SK Karlovice                    56.13   +15.44
 8. Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                    56.51   +16.22
 9. Sukeník Mojmír            KRN5202 C TJ Loko Krnov                   58.06   +17.37
10. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        59.56   +19.27
11. Dvořák Vlastimil          BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD            60.53   +20.24
12. Jurčák Karel              SOP5101 C TJ Slezan Opava                 65.46   +25.17
13. Gottfried Jan             UOL4602 C SK Univerzity Palackého Olomou  69.56   +29.27
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H60C      3.53 km, 175 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Žemlík Jan                TZL4325 C SKOB Zlín                       67.12         
2. Blimke Roman              POL     C                                 68.48   + 1.36
3. Žemlík Ivan               SVS3801 C Orientklub Vsetín               71.19   + 4.07
4. Pietrzykowski Wladyslav   POL     C                                 80.29   +13.17
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
H65C      3.08 km, 100 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Beneš Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              54.53         
2. Šidla Jiří                OTK4001 C Jiskra Otrokovice               59.33   + 4.40
3. Čermák Miloslav           UOL4101 C SK Univerzity Palackého Olomou  60.12   + 5.19
4. Fajgl Jaromír             RAD3801 C TJ Sokol Radslavice             62.27   + 7.34
5. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                       63.35   + 8.42
6. Tomášek František         OTK2503 C Jiskra Otrokovice               65.15   +10.22
7. Panovec Zbislav           OTK3617 C Jiskra Otrokovice               90.58   +36.05
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
HDR      2.50 km, 60 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Panovcová Anita           OTK0351 C Jiskra Otrokovice               20.47         
 2. Chlebiková Zuzana         TRI0150 C TJ TŽ Třinec                    21.03   + 0.16
 3. Sedlecká Anna             OTK     C Jiskra Otrokovice               21.37   + 0.50
 4. Bilko Jiří                TRI0001 C TJ TŽ Třinec                    21.53   + 1.06
 5. Klíma Robert              OTK     C Jiskra Otrokovice               22.22   + 1.35
 6. Broda Aleš                SFM0201 C Sokol Frýdek - Místek           22.23   + 1.36
 7. Bruková Magda             NER     C                                 22.51   + 2.04
 8. Leciánová Veronika        OOP0050 C TJ Opava                        23.05   + 2.18
 9. Boczková Tereza           MOV     C SKOB Ostrava                    23.21   + 2.34
10. Haltof Adam               TRI0301 C TJ TŽ Třinec                    23.23   + 2.36
11. Janošová Markéta          MOV     C SKOB Ostrava                    23.51   + 3.04
12. Tvardek Vojtěch           HAV     C SKOB Baník Havířov              24.17   + 3.30
13. Bialožyt Marek            NER     C                                 25.40   + 4.53
14. Spratek Adam              SFM0202 C Sokol Frýdek - Místek           27.47   + 7.00
15. Vébr Tomáš                HAV0200 C SKOB Baník Havířov              27.48   + 7.01
16. Bencúr Eliáš              LCE0301 C TJ Slovan Luhačovice            30.14   + 9.27
17. Poláková Lenka            SOP     C TJ Slezan Opava                 31.36   +10.49
18. Bernatíková Hana          SFM0251 C Sokol Frýdek - Místek           31.39   +10.52
19. Haltofová Dana            TRI0151 C TJ TŽ Třinec                    31.46   +10.59
20. Navrátilová Alice         ODR     C SKOB Odry                       32.27   +11.40
21. Slíva Martin              JZL01   C TJ Jižní svahy Zlín             36.38   +15.51
22. Bilková Kateřina          TRI0351 C TJ TŽ Třinec                    37.22   +16.35
23. Slívová Anna              JZL05   C TJ Jižní svahy Zlín             38.22   +17.35
24. Kubiczková Hana           BFM0052 C SKOB Frýdek - Místek            38.37   +17.50
25. Hálková Eliška            UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou  40.05   +19.18
26. Prudík Lukáš              ASU0047 C Magnus Orienteering             43.32   +22.45
27. Kaňáková Valentýna        NER     C                                 44.29   +23.42
28. Tománek Lukáš             STE     C SK SKI-OB Šternberk             46.00   +25.13
29. Kůstková Barbora          VIC0259 C OB Vizovice, občanské sdružení  48.06   +27.19
30. Novák Igor                AOV0501 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  49.02   +28.15
31. Danysová Martina          MOV0551 C SKOB Ostrava                    49.03   +28.16
32. Vizovjan                  VIC     C OB Vizovice, občanské sdružení  49.09   +28.22
33. Pěčonka Zdeněk            ZLH0201 C TJ Zlaté Hory                   49.55   +29.08
34. Tischlinger Ferdinand     NER     C                                 51.32   +30.45
35. Navrátil Jan              ODR     C SKOB Odry                       53.29   +32.42
36. Filipek Sebastián         TRI0002 C TJ TŽ Třinec                    53.54   +33.07
37. Buryan Jeník              MOV     C SKOB Ostrava                    56.14   +35.27
38. Hrubý Martin              AOV0001 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  59.14   +38.27
39. Suchánek Dušan            SOP     C TJ Slezan Opava                 65.53   +45.06
40. Kujová Vendula            KAR0550 C SK Karlovice                    73.14   +52.27
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
P3      2.44 km, 65 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mutina Vlastimil          BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek            30.28         
 2. Svačinková Jitka          VRB     C SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  34.03   + 3.35
 3. Šiška Ota                 NER     C                                 34.09   + 3.41
 4. Šperlík Josef             ODR5500 C SKOB Odry                       39.17   + 8.49
 5. Sasýnová Radka            ZVS7701 C TJ Zbrojovka Vsetín             41.25   +10.57
 6. Kunzová Ivana             BBM7155 C BETA Ursus Orienteering         42.26   +11.58
 7. Leciánová Vanda           OOP7453 C TJ Opava                        42.27   +11.59
 8. Hrubý Miroslav            AOV7301 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  43.49   +13.21
 9. Šumšalová Kristýna        ODR8550 C SKOB Odry                       43.57   +13.29
10. Vítková Miroslava         PTE6952 C Sokol Ptení                     44.08   +13.40
11. Švec Jaromír              NER     C                                 45.34   +15.06
12. Zámorská Yvona            VIC6555 C OB Vizovice, občanské sdružení  46.02   +15.34
13. Proske Pavel              AOV6001 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  46.35   +16.07
14. Sedlecká Bára             OTK     C Jiskra Otrokovice               46.56   +16.28
15. Václavík Radek            LCE     C TJ Slovan Luhačovice            47.35   +17.07
16. Šauman Petr               ODR6100 C SKOB Odry                       47.48   +17.20
17. Koutná Helena             OTK     C Jiskra Otrokovice               50.33   +20.05
18. Paloch Radovan            MOV6909 C SKOB Ostrava                    51.43   +21.15
19. Kunzová Karolína          AOP8751 C POBO Opava,Přátele orientačníh  56.22   +25.54
20. Krumpholzová Iva          NER     C                                 56.25   +25.57
21. Lázničková Marcela        TZL6751 C SKOB Zlín                       77.33   +47.05
22. HOLÝ Michal               HAV     C SKOB Baník Havířov              90.25   +59.57
23. Kadaňková Eva             ROV     C OK Rožnov                      102.35   +72.07
    Hrouzová Jiřina           KRN6151 C TJ Loko Krnov                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 27.04.2009  9:18
25.04.2009 Oblastní mistrovství na klasické trati
P6      5.20 km, 175 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bučánek Antonín           ODR8400 C SKOB Odry                       46.01         
 2. Müller Libor              OTK     C Jiskra Otrokovice               63.30   +17.29
 3. Vlach Oldřich             VOV7730 C VSK VŠB TU Ostrava              66.07   +20.06
 4. Proske Petr               AOV8803 C Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  68.48   +22.47
 5. Zentrich David            OTK     C Jiskra Otrokovice               71.37   +25.36
 6. Kozelský Miroslav         KRN7801 C TJ Loko Krnov                   74.33   +28.32
 7. Rydlová Jana              VIC7752 C OB Vizovice, občanské sdružení  80.29   +34.28
 8. Láznička Libor            TZL6701 C SKOB Zlín                       83.03   +37.02
 9. Pilz Marcel               VIC6710 C OB Vizovice, občanské sdružení  92.42   +46.41
10. Borýsek Karel             EZL6612 C Přátelé evrop. vrcholů Zlín     96.31   +50.30
11. Javorkova Katka           NER     C                                113.35   +67.34
--------------------------------------------------------------------------------------